شرایط و قوانین کلی سایت

سایت فیروزه وی آی پی به عنوان مرجع جهانی و تخصصی در مورد ارائه فیروزه طبیعی و اصل نیشابوری و با کادری مجرب و متخصص متشکل از بهترین کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک ، طراحان جواهرات و کارشناسان سنگ فیروزه نیشابوری با بالاترین کیفیت و ضمانت محصولات خود ، در خدمت مشتریان و دوست داران این گوهر زیبا و قیمتی می باشند که برای پیشبرد اهداف و تعامل بهتر با مشتریان قوانین و رویه هایی به شرح ذیل بیان می گردد :

نکته : در توضیحات ذیل به جای سایت vipturquoise.com از نام سایت فیروزه وی آی پی عنوان ارائه دهنده خدمات این وبسایت نام برده شده است.

1- فعالیت سایت فیروزه وی آی پی منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد.
2- استفاده از سایت به منزله پذیرش شرایط و قوانین این سایت می باشد.
3- شرایط سنی خرید از سایت هجده سال تمام می باشد و در مورد خرید افراد زیر 18 سال که کارت بانکی و ... در اختیار دارند ، هیچ مسئولیتی متوجه سایت وی آی پی نخواهد بود.
4- کلیه فیروزه های به کار رفته در محصولات سایت فیروزه وی آی پی اصل نیشابوری بوده و در بالاترین کیفیت به مشتری ارائه می گردد و همراه هر محصول کارت ضمانت نامه اصالت کالا نیز ارسال خواهد شد.
5- کسانی که قصد خرید از سایت را دارند ، در صفحه ی نهائی خرید با تایید تیک مربوط به قوانین اعلام می دارند که کاملا نسبت به قوانین و شرایط فروش سایت مطلع بوده و آن را به طور کامل پذیرفته اند.
6- کلیه حقوق مادی و معنوی سایت فیروزه وی آی پی و محتویات آن متعلق به صاحب امتیاز سایت می باشد.
7- تمامی اطلاعات شخصی شما نزد این مجموعه محفوظ است و دسترسی ما به برخی از اطلاعات شخصی اظهار شده شما ، در راستای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مشتریان خواهد بود که این خدمات شامل ارائه کد های تخفیف مناسبتی و تولد ، اطلاع رسانی ، نظرسنجی و ... می باشد.
8- حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور برعهده مشتری می باشد و در صورتی که به هر دلیل در اختیار اشخاص دیگری قرار گیرد مسئولیت هر گونه سو استفاده برعهده مشتری خواهد بود.
9- تنها راه های ارتباطی مشتریان با مجموعه فیروزه وی آی پی و بالعکس ، از طریق پایگاه رسمی مجموعه به نشانی اینترنتی www.vipturquoise.com و موارد اعلام شده در قسمت " تماس با ما " خواهد بود و تغییرات احتمالی شماره تماس و راه های ارتباطی نیز از همین طریق اعلام خواهد شد و هیچ راه ارتباطی به جز موارد اعلام شده در قسمت " تماس با ما " مورد قبول سایت نبوده و ایجاد هرگونه تغییر در قوانین و رویه ها فقط و فقط از طریق سایت فیروزه وی آی پی و در قسمت شرایط و قوانین انجام خواهد شد.
10- سایت فیروزه وی آی پی همراه با ارسال کالا به آدرس خریدار کارت ضمانت نامه اصالت کالا را ارسال خواهد نمود که در آن مشخصات فنی محصول ، هولوگرام آرم سایت و آدرس سامانه پیامکی سایت و
کدQR ارتباط با سایت موجود می باشد که خریدار می تواند اصالت محصول خود را از راه های مختلف احراز نماید.
11- زمان پاسخگویی و
پشتیبانی تلفنی همه روزه ( بجز روزهای تعطیل ) از ساعت 8:00 الی 20:00 می باشد ؛ همچنین مشتریان می توانند در خارج از این ساعات ، با ایمیل مجموعه ارتباط برقرار کنند. در صورت عدم برقراری ارتباط و یا از دسترس خارج شدن سایت مشتریان می توانند از طریق تماس با شماره های :
+989353524404 و +985142219038 پیگیر سفارشات و موارد مربوط به خرید و ارسال کالا باشند.
12-
چنانچه در مواردی مشتری با مشخصات وارد شده به سایت برای خرید از کارت بانکی شخص ثالثی استفاده نماید که بعدا مورد اعتراض وی واقع شود شخص ثبت نام کننده (خریدار) مسئول و پاسخگو خواهد بود و سایت هیچ مسئولیتی در قبال خرید با کارت فرد ثالث نخواهد داشت و در این موارد کالا نیز به آدرس و مشخصات فرد ثبت نام کننده (خریدار) ارسال می گردد.
13- چنانچه مشتری در قسمت نظرات مشتریان اقدام به ابراز هرگونه حرفهای اعتقادی ، مذهبی ، سیاسی و صحبتهای مجرمانه از قبیل توهین ، تخریب و ... را نماید علاوه بر اخراج از سایت عواقب مادی و معنوی آن برعهده شخص پیام گذار خواهد بود.
14- شرایط و قوانین سایت مربوط به زمان عادی و صلح می باشد و این قوانین در زمان غیر عادی ، شرایط جنگی و بروز بلایای طبیعی با توجه به شرایط آن زمان و وضع موجود تغییر خواهد نمود.
15- خرید از سایت فیروزه وی آی پیاختیاری بوده و خریدار و سایت فیروزه وی آی پی کلیه خیارات ولو خیار غبن فاحش و حتی افحش را از خود سلب و ساقط می نمایند.
16- کلیه شکایات و موارد اختلافی سایت با مشتریان در صورت حل نشدن ، از طریق مراجع ذی صلاح قانونی قابل پیگیری خواهد بود.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password